Hubert Urbański w Twoim domu

Czy chcesz spotkać się z Hubertem Urbańskim siedząc w domu, a nawet nie wychodząc z pokoju? Jeśli tak, to musisz spróbować zagrać w internetową grę „Milionerzy” wzorowaną na znanym teleturnieju o tej samej nazwie emitowanym od wielu lat w telewizji TVN.

Na początku gry należy podać swoje imię. Warto wpisać je właściwie, ponieważ potem prowadzący program będzie się do nas zwracał właśnie w takiej formie. Następnie pojawia intro, stylizowane graficznie i dźwiękowe na to oryginalne, które wprowadza nas w atmosferę zabawy.

Warto zauważyć, że w wersji on-line nie występują eliminacja znane jako „Kto pierwszy, ten lepszy”, gdzie to rywalizujemy z dziewięcioma innymi graczami. Tutaj od razu przystępujemy do rozgrywki o główną nagrodę. Wirtualny Hubert Urbański tłumaczy nam zasady, wspominając, że aby zdobyć tytułowy milion musimy odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale możemy skorzystać z trzech kół ratunkowych; „pól na pól”, „pytanie do publiczności” i „telefon do przyjaciela”.

Ostatnie z nich pochodzi jeszcze ze starszych wersji, bowiem aktualnie w programie zostało ono zastąpione przez „pytanie do eksperta”. W przypadku dwóch pierwszych wspomnianych wcześniej kół, wyglądają one tak jak w rzeczywistym programie. Natomiast „wykonując” połączenie do znajomej osoby, oczywiście z nikim nie rozmawiamy. Komputer symuluję taką dyskusję, po czym po prostu wskazują nam jedną z czterech odpowiedzi.

Generalnie można stwierdzić, że równie dobrze mogłoby tak wyglądać nowe koło, polegające na radzie fachowca. Biorąc udział w tej wersji „Milionerów” oczywiście mamy prawo w każdej chwili zrezygnować z gry, a pamiątką może być wydrukowany czek z naszym imieniem i kwota jaką wygraliśmy. Jednaka taka wersja, posiada zasadniczą wadę. Niestety, żadna gra nie wypłaci nam realnych pieniędzy…
Autor: Marcelin Artykuł z serwisu Airstar.plDarmowe artykuły do przedruku

POBIERZ TEN ARTYKUŁ
(zaznacz kod HTML poniżej i skopiuj na swoją stronę)
UWAGA: Pamiętaj by nie modyfikować treści artykułu.
Darmowe korzystanie z naszych artykułów zobowiązuje do zamieszczania ich w niezmienionej formie.