Związki z dużą różnicą wieku

Gdy poznajemy naszego przyszłego męża lub żonę, zwracamy uwagę na różne rzeczy. Na wygląd, na wykształcenie, na zawód, niekiedy na zarobki, a także na wiek. Dla niektórych wiek nie ma znaczenia, ale są osoby, które do różnicy wieku przywiązują bardzo dużą wagę.

Kobiety przeważnie związują się z mężczyznami, którzy są w ich wieku lub kilka lat starsi. Mężczyźni także wolą kobiety w swoim wieku lub trochę młodsze. Zdarzają się jednak wyjątki. Niektóre kobiety wolą dużo starszych mężczyzn. Niekiedy jest to 10 lub kilkanaście lat, a czasami 20 lub 30 lat różnicy. Niektórzy mężczyźni również wolą dużo młodsze od siebie kobiety.

Związki z dużą różnicą wieku. Kobiety, które chcą mieć dużo starszego partnera, uważają, że będzie on dojrzalszy i bardziej doświadczony niż mężczyzna w ich wieku lub niewiele starszy. Będzie opiekuńczy, troskliwy, da im poczucie bezpieczeństwa, będzie dobry w łóżku, namiętny i da im wszystko, co dojrzały mężczyzna powinien dać kobiecie.

Takie oczekiwania mają głównie młode kobiety, które potrzebują kogoś kto będzie je kochał i troszczył się o nie, prawie jak ojciec. Zdarzają się także kobiety, które wiążą się z dużo starszymi mężczyznami tylko dla pieniędzy. Liczą, że partner będzie je utrzymywał i płacił za ich wszystkie zachcianki.

Dla takiego typu kobiet, dużo starszy mężczyzna jest „sponsorem”, a one przeważnie mają na boku drugiego, młodszego partnera.
Innym typem kobiet, są kobiety lubiące dużo młodszych mężczyzn. Są to przeważnie dojrzałe niewiasty koło 40, 50 roku życia, które najwyraźniej chcą się poczuć młodsze oraz atrakcyjniejsze i dlatego spotykają się oraz romansują z o wiele młodszymi mężczyznami.

Ludzie bardzo różnie reagują na takie związki lub małżeństwa. Jedni nie mają nic przeciwko, a innym to przeszkadza. Wszystko zależy też od tego, ile różnica wieku wynosi. Jeśli jest to 10 lub kilkanaście lat, nie robi to na nikim wielkiego wrażenia.

Natomiast jeżeli różnica wieku między kobietą a mężczyzną wynosi 20, 30, a zdarza się, że nawet 40 lat i więcej, wtedy większość osób zaczyna dziwnie reagować. Nie ma im się co dziwić, bo nie jest normalne, żeby 20-latka wiązała się z 70-latkiem, który mógłby być jej dziadkiem, a 50-latka z dwudziestokilkulatkiem, który mógłby być jej synem.
Artykuł z serwisu Airstar.pl Fabryka ciekawych artykułów
Autor: Ola

POBIERZ TEN ARTYKUŁ
(zaznacz kod HTML poniżej i skopiuj na swoją stronę)
UWAGA: Pamiętaj by nie modyfikować treści artykułu.
Darmowe korzystanie z naszych artykułów zobowiązuje do zamieszczania ich w niezmienionej formie.