Jaką wybrać lokatę?

Porównanie lokat to nic innego jak zestawienie ofert różnych placówek i ich dokładna analiza. Musimy mieć na uwadze długość okresu umownego, wysokość oprocentowanie, sankcje karne za zerwanie umowy. Porównanie lokat powinno się odbywać na zasadzie zbierania informacji z każdego możliwego źródła. Internet jest do tego bardzo dobrym narzędziem.

Za jego pomocą możemy otworzyć sobie propozycje każdego banku na osobnej stronie i tylko między nimi lawirować. Nic nas to nie kosztuje. Siedząc wygodnie w fotelu przebieramy w ofertach. Porównanie lokat to mądre posunięcie. Najlepiej jest zebrać informacje o każdej z lokat i po prostu pomyśleć, na ile lat chcemy się zobowiązać, ile pieniędzy miesięcznie na ten cel przeznaczyć.

Czy chcemy, żeby tak jak w przypadku lokat rentierskich wypłacano nam co na przykład miesiąc rosnące od naszej kwoty odsetki. Taki sposób wydaje się być idealnym, jednak jeżeli zerwiemy umowę poniesiemy tego koszty, czyli innymi słowy będziemy zmuszeni oddać pieniądze które do nas prze ten czas zdążyły napłynąć. To jeden z chwytów bankowych, na które musimy być wyczuleni.
Artykuł z serwisu Airstar.plDarmowe artykuły do przedruku
Autor: P.Anna

POBIERZ TEN ARTYKUŁ
(zaznacz kod HTML poniżej i skopiuj na swoją stronę)
UWAGA: Pamiętaj by nie modyfikować treści artykułu.
Darmowe korzystanie z naszych artykułów zobowiązuje do zamieszczania ich w niezmienionej formie.

Kategorie: Lokaty