Kelly Family

Bez obrazy, ale nie kojarzyć Kelly Family, to tak jak dzisiaj przy wsparciu internetowym nie wiedzieć, kim jest Rihanna czy Lady Gaga. Plakaty Kelly Family wisiały w domach wielu polskich nastolatków, a na ich koncertach masowo wynoszone omdlałe, zapłakane dziewczyny, które doznały łaski spojrzenia na nie przez dwóch najbardziej popularnych członków tej rodziny/formacji.

Michael Patrick „Paddy” i Angello Gabriele Kelly byli dwoma głównymi silnikami grupy. Podobnie jak dzisiaj Justin Bieber, rodzina Kelly spotykała się tylko (aż?) ze skrajnymi emocjami – albo ich się nienawidziło, albo kochało. Nie było niczego pomiędzy.

To właśnie dzięki Kelly Family wielu chłopaków podrywało swoje szkolne koleżanki, użyczając im drugiej słuchawki, by mogły odsłuchać jednego z nagranych specjalnie na tę okazję utworu. Dzisiaj niektórzy członkowie rodziny jeżdżą po solo po świecie i grają kameralne koncerty.

Można powiedzieć, iż w pewnym sensie każdy z nich zatoczył koło – każdy z nich gra w tych knajpach, do których zostaną łaskawie wpuszczeni. Dlatego każda dziewczyna, która śniła o poznaniu któregoś ze swoich idoli, dzisiaj może spełnić to marzenie. Wszyscy Kelly po koncertach bardzo chętnie rozmawiają ze swoimi fanami, rozdają autografy.

Nic, tylko wyśledzić ich trasę na MySpace lub Last.fm i pojechać na najbliższy występ.20 września ’96 roku na lotnisku Bemowo w Warszawie 120 tysięcy osób – prócz Polaków wśród nich byli mieszkańcy Europy zachodniej i Skandynawii – wrzało, wykrzykując jedno imię.
Artykuł z serwisu Airstar.pl Darmowe artykuły do przedruku
Autor: Jack

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

Podobał Ci się ten artykuł naciśnij że lubisz to

POBIERZ TEN ARTYKUŁ
(zaznacz kod HTML poniżej i skopiuj na swoją stronę)
UWAGA: Pamiętaj by nie modyfikować treści artykułu.
Darmowe korzystanie z naszych artykułów zobowiązuje do zamieszczania ich w niezmienionej formie.