Michael Jackson w Polsce

Ten gigantyczny tłum obstawiały dodatkowe tysiące osób odpowiadających za bezpieczeństwo wydarzenia – ochrona, policja, nawet wojsko. Ze sceny właśnie schodził DJ Bobo, który wraz z Formacją Nieżywych Schabuff supportował największe wydarzenie muzyczne Polski lat ’90.

Oto, według największej konkurencji „Bravo” – „Popcorn”, co działo się po chwili:„Kiedy ciemność zalała płytę lotniska, oświetlaną tylko przez lotnicze szperacze, z głośników wielkich jak stodoły popłynął metaliczny głos: „…siedem, sześć… Panie i Panowie… pięć, cztery… już za kilkanaście sekund… trzy, dwa… wkrótce!… jeden… staniecie się częścią… zero!… jego HIStorii!!!”.

Coś zacharczało w głośnikach, rozległ się kolejny gitarowy pisko-zgrzyt (czytaj: pisk & zgrzyty) i na gigantycznych telebimach rozpoczęła się projekcja filmu SF. Jego głównym bohaterem był oczywiście Jacko. Ubrany w srebrzysty kombinezon wsiadał do statku kosmicznego, którym udał się w fantastyczną jazdę po świecie wyobraźni.

Gdy komputerowy głos oznajmił, że zbliżamy się do Warszawy, na scenie coś grzmotnęło i wszyscy ujrzeli wyłaniający się z chmury dymu i ognia pojazd Króla! Michael Jackson, jak przystało na kosmitę, potężnym kopniakiem otworzył drzwi swojego statku, zdjął hełm i odrzucił do tyłu długie włosy.

Wówczas kolumny wypluły z siebie ogłuszający jazgot. Zatrzęsła się ziemia i zabrzmiały pierwsze takty superhitu „Scream”. Zaczęło się szaleństwo – niemal od razu zemdlało co najmniej kilkanaście panienek. Jak doniosła codzienna prasa, pierwsze dźwięki „Krzyku” przyprawiły ponoć jednego ze starszych fanów Jacko o niebezpieczne palpitacje serca i musiał interweniować lekarz-kardiolog.
Artykuł z serwisu Airstar.pl Darmowe artykuły do przedruku
Autor: Jack

Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodaj artykuł na Airstar.pl

Podobał Ci się ten artykuł naciśnij że lubisz to

POBIERZ TEN ARTYKUŁ
(zaznacz kod HTML poniżej i skopiuj na swoją stronę)
UWAGA: Pamiętaj by nie modyfikować treści artykułu.
Darmowe korzystanie z naszych artykułów zobowiązuje do zamieszczania ich w niezmienionej formie.